OHAAAAA

CHP İnegöl ilçe başkanı öyle bir laf etti ki, Anadolu insanı bu tür söylemlere, “SAP YİYİP SAMAN SIÇTI” der.

Beyefendi Dindar nesil istemiyor muş.

CHP ye gönül vermiş imanlı ve inançlı insanları tenzih ederim ama sanki tarih tekerrür ediyor gibi.

Gaflet delalet ve hatta hıyanet içerisinde değilse, bu beyefendinin dindar kesimle ne zoru var anlamış değilim.

Dindar kesim, Müslüman insanın kutsal kitabı olan Kuran ı Kerim in içtihatlarına uygun yaşamını devam ettiren insandır.

CHP ilçe başkanı bu kişilerden mi rahatsız olmuş, doğrusu anlamış değilim.

Başkan Kemal Torun istediği gibi yaşayabilir, ister puta, ister ataşe ve de isterse aya, güneşe tapabilir.

Bu bizi ilgilendirmez.

Geçtiğimiz gün Yunan parlamentosunda bir kişi Türk bayrağını yırttı.

Bizim Milli duygularımızı hiçe sayan bu alçak namussuz ve haysiyetsizle,

Manevi duygularımızla oynayan CHP ilçe Başkanı Kemal Torun ile bir bağlantı kurulursa yakışık alır mı?

Ben bütün iyi niyetimle söylemek isterim ki,

Kemal Torun haddini aşan bir cümle kurmuş ve kendisinin bizim anladığımız manada söz söylemediği inancımı korumak istiyorum.

Bu nedenle de;

Kemal Torun, bir an önce basın açıklaması yaparak, söylediği sözlerin yanlış anlaşıldığını kamuoyuna duyurması ve rencide ettiği DİNDAR KESİMİN gönlünü alması gerekir.

Yoksa Yunan parlamenter ile aynı kefeye konur.

Ve bizden alacağı tek cevap OHAAAA olur

Bu da onun bileceği iştir.

Mehmet Hanefi YILDIRIM

Mehmet Hanefi Yıldırım kimdir ? Aslen Trabzonludur.1952 yılında Kars’ta dünyaya geldi. İlkokulu Kars’ta, Ortaokulu İstanbul Bilir Koleji’nde, liseyi ise Kars Alparslan Lisesi’nde bitirdi.  Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nin“ Medya ve İletişim” ve “Halkla İlişkiler ve Tanıtım” bölümlerinden mezun oldu. 1974 yılında Kars’ta günlük yayın yapan Ekinci gazetesinde köşe yazarı olarak gazeteciliğe başladı. Daha sonra sırasıyla Yazı İşleri Müdürlüğü ve Genel Yayın Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1979 yılının ortalarına doğru Kars’tan ayrılarak İnegöl’e yerleşti.  1984 yılı Kasım ayında günlük yayın yapmak üzere Yıldırım gazetesini çıkarmaya başladı. 31 yıl kesintisiz Sorumlu Genel Yayın Müdürlüğü görevini üstlendi. 2015 yılının sonlarına doğru gazeteyi devretti. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün Türkiye çapında düzenlediği “Anadolu Basınını Özendirme” yarışmalarında 1985, 1988, 1989,1990 ve 2011 yıllarında fıkra ve makale dallarında birincilik ödülleri aldı. Alman Kültür Bakanlığı tarafından 1996 yılında Anadolu basınını temsil etmek üzere Almanya’ya davet edildi. Merkezi Ankara’da olan Anadolu Basın Birliği Genel sekreterliği ve yönetim kurulu üyeliği yaptı.  2021 yılında Medya Yıldırım adlı sosyal medya sitesini kurarak, basın hayatına yeniden döndü. Yerel televizyonlarda, sosyal ve siyasi söyleşi programları yaptı, yapmaya da devam ediyor. Halen Bursa Kent Konseyi başkan vekili olarak görev yapmakta, 16 yıldır İnegöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını yürütmekte. Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi, evli ve iki çocuk babasıdır.

OHAAAAA” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir